Koksnes aizsardzība ir atbildīgs lēmums, no kura lielā mērā atkarīgs, cik ilgi tā kalpos. Izvēle jāizdara pareiza – lai koksne tiktu aizsargāta, labi izskatītos un būtu apstrādāta ar videi draudzīgu līdzekli, bez īpaši lieliem izdevumiem.

SIA „ENTARIO” savu darbību uzsāka 2003.gadā kā Čehijas rūpnīcas „Bochemie” oficiālais pārstāvis Baltijā un nodarbojas ar koksnes un būvmateriālu aizsardzības līdzekļu tirdzniecību.

„Bochemie” ir ķīmiskā rūpnīca, kuras pirmsākumi meklējami 1904.gadā. Savu pašreizējo nosaukumu rūpnīca ieguva 1991.gadā, kad tā kļuva par neatkarīgu Čehijas kompāniju. Savu popularitāti rūpnīca ieguvusi ar produkciju, kura kļuvusi par sinonīmu saudzīgai attieksmei pret dabu, jo katru gadu 20% no ienākumiem rūpnīca iegulda dabas aizsardzībā.

Par produkciju
Produkti ar Bochemit marku ir augstas kvalitātes un atbilst visām Eiropas prasībām un standartiem. Tie sevi pierādījuši kā ļoti efektīgi līdzekļi pat visprasīgāko klientu vidū. To apliecina arī Vācijas valsts sertifikāts.
Bochemit produkcija ir nopērkama būvmateriālu veikalu tīklos, kā arī vairāk kā divsimt būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijas teritorijā. Mūsu produkciju veikalos var atpazīt pēc kompakta un parocīga iepakojuma, kuru būs ērti lietot sākot no namsaimnieka līdz pat būvfirmu meistariem.
Bochemit produkcija tiek plaši pielietota kokapstrādes uzņēmumos, ražojot kokmateriālus lielā apjomā gan vietējam tirgum, gan eksportam uz dažādām pasaules valstīm.